دانلود کتاب ، پی دی اف ، فایل های متنی ، نرم افزار

برنامه ریکاوری عکس های پاک شده برای گوشی اندروید

Red
برنامه ریکاوری عکس های پاک شده برای گوشی اندرویدبرنامه ریکاوری عکس های پاک شده ،یک ابزار قدرتمند بازیابی است که با اسکن وجستجوی سریع در حافظه داخلی و کارت SD تصاویر پاک شده یا حذف شده را ریکاوری و بازیابی میکند. گاهی اوقات شما به طور تصادفی عکسهای خود را حذف یا پاک میکنید و سپس می خواهید آنها را بازیابی کنید اما متأسفانه ، سیستم عامل Android به شما این امکان را نمی دهد. به همین خاطر تیم برنامه نویسی ما یک برنامه بازیابی اطلاعات بسیار قوی طراحی کرده است که تمام عکس های موجود در تلفن شما را اسکن

برای اطمینان خاطر کاربران گرامی، کلیه فایل های معرفی شده در این سایت از فروشگاه های معتبر جمع آوری شده اند که همگی سال هاست در این زمینه فعالیت می کنند و دارای قسمت پشتیبانی خرید و نماد اعتماد می باشند. در صورت بروز مشکل و یا نیاز به اطلاعات بیشتر کافیست پس از وارد شدن به سایت ارائه دهنده فایل از قسمت پشتیبانی خرید موضوع مورد نظر خود را مطرح کنید.

انواع مقالات پروژه ها نرم افزار نقشه های مهندسی کتاب های درسی و آموزشی در موضوعات و دسته بندی های مختلف با فرمت های پاورپوینت و ورد و پی دی اف (ppt pdf doc) با یک جستجوی ساده در این سایت در اختیار شما هستند.

انتقال به صفحه دانلود فایل