دانلود کتاب ، پی دی اف ، فایل های متنی ، نرم افزار

پاورپوینت اعقاید و اصول نبوت

Red
پاورپوینت اعقاید و اصول نبوتبا قابیلت ویرایش واماده پرینت تعداد اسلاید:۳۱ اسلاید بعضی اسلایدها: ویژگی های وحی نبوت: ۲- استشعار و خود آگاهی فَتَعَالَى اللَّهُ الْمَلِکُ الْحَقُّ وَلَا تَعْجَلْ بِالْقُرْآَنِ مِنْ قَبْلِ أَنْ یُقْضَى إِلَیْکَ وَحْیُهُ …﴿طه :۱۱۴﴾ پس بلند مرتبه است خداوندی که سلطان حق است . پس نسبت به (تلاوت ) قرآن عجله مکن ،پیش از آن که وحی آن بر تو تمام شود . گیرنده وحی ، کاملا متوجه و آگاه است که آنچه دریافت می کند از بیرون وجود او به وی می رسد . اقسام وحی

برای اطمینان خاطر کاربران گرامی، کلیه فایل های معرفی شده در این سایت از فروشگاه های معتبر جمع آوری شده اند که همگی سال هاست در این زمینه فعالیت می کنند و دارای قسمت پشتیبانی خرید و نماد اعتماد می باشند. در صورت بروز مشکل و یا نیاز به اطلاعات بیشتر کافیست پس از وارد شدن به سایت ارائه دهنده فایل از قسمت پشتیبانی خرید موضوع مورد نظر خود را مطرح کنید.

انواع مقالات پروژه ها نرم افزار نقشه های مهندسی کتاب های درسی و آموزشی در موضوعات و دسته بندی های مختلف با فرمت های پاورپوینت و ورد و پی دی اف (ppt pdf doc) با یک جستجوی ساده در این سایت در اختیار شما هستند.

انتقال به صفحه دانلود فایل