دانلود کتاب ، پی دی اف ، فایل های متنی ، نرم افزار

پاورپوینت معماری کتابخانه اسکندریه مصر

Red
پاورپوینت معماری کتابخانه اسکندریه مصرکتابخانه اسکندریه مصر از مدرنترین و برجسته ترین فضاهای فرهنگی در مصر و جهان می باشد، ساخت و احداث کتابخانه جدید بمنظور احیاء مجد و عظمت کتابخانه قدیم است که برای سالیان سال قلعه سرفراز علم و دانش در جهان بود. آرزوی ساخت مجدد کتابخانه اسکندریه قدیم واحیاء مجدد این جایگاه جهانی علمی و فرهنگی در ذهن و فکر متفکران و دانشمندان بسیاری در جهان تداعی می نمود. کتابخانه جدید اسکندریه یکی از مراکز عظیم فرهنگی طی مراسمی بزرگ در سال ۲۰۰۲ میلادی به

برای اطمینان خاطر کاربران گرامی، کلیه فایل های معرفی شده در این سایت از فروشگاه های معتبر جمع آوری شده اند که همگی سال هاست در این زمینه فعالیت می کنند و دارای قسمت پشتیبانی خرید و نماد اعتماد می باشند. در صورت بروز مشکل و یا نیاز به اطلاعات بیشتر کافیست پس از وارد شدن به سایت ارائه دهنده فایل از قسمت پشتیبانی خرید موضوع مورد نظر خود را مطرح کنید.

انواع مقالات پروژه ها نرم افزار نقشه های مهندسی کتاب های درسی و آموزشی در موضوعات و دسته بندی های مختلف با فرمت های پاورپوینت و ورد و پی دی اف (ppt pdf doc) با یک جستجوی ساده در این سایت در اختیار شما هستند.

انتقال به صفحه دانلود فایل